Osnovna škola Slavka Kolara Kravarsko

Djeca i obitelji prije, tijekom i nakon potresa

Autor: Iva Kovačević, 1. 1. 2021.

Na veliku žalost i nesreću dio naše domovine pogodio je razoran potres koji je za sobom ostavio velike posljedice. Mnogi su ostali bez svojih domova, mnogim učenicima i naše škole domovi su oštećeni.

No potres je donio mnoge emocionalne rane, strahove, nesigurnosti - kako si pomoći, kako pomoći djeci, roditeljima, susjedima i svima koji se teško nose sa stresom i strahom?

Ovdje možete preuzeti besplatan priručnik Djeca i obitelj prije, tijekom i nakon potresa koji su napravili stručnjaci Poliklinike za zaštitu djece i mladih grada Zagreba.

Djeca i obitelji prije, tijekom i nakon potresa (5MB)

A ukoliko imate potrebu za dodatnom emocionalnom podrškom djeci, slobodno se obratite pedagoginji na kontakte navedene na stranici stručne suradnice pedagoginje Kutak za pedagoški trenutak.

Izvor: Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba

Slavko Kolar

« Travanj 2021 »

CMS za škole logo